Hizmetlerimiz

banner100

 

Fason Kesim ve CNC İmalat

Ataşehir’de bulunan kendi tesisimizde, özel projelere fason imalat hizmeti vermekteyiz. Son teknoloji makinelerimiz ile müşterilerimize, sıfır hata ile fason imalat hizmeti vermekteyiz.

 

Mermer- Granit Uygulama

Uygulanacak doğal taşın adı ne olursa olsun, taşın güzellik ve estetik boyut kazanmasını sağlayan unsur yapılacak olan uygulanmadır. Uygulama, taşın doğal yapısında olan güzelliklerin ön plana çıkarılarak, kusurlu yanlarının da gizlenebilmesi sanatıdır. Mermer ve granit montajında harçlı ve ankrajlı olmak üzere iki sistem kullanılır. Ankrajlı sistem, yaygın olarak cephe kaplamalarında, harçlı sistem ise tüm iç ve dış mermer kaplamalarında kullanılabilir. Tasarım aşamasında mermerin boyutu ve kaplama yapılacak yerin özelliklerine göre montaj sistemlerinden biri seçilir.

 

Harçlı Uygulama

Tüm iç ve dış mermer granit kaplama işlemlerinde genelde yaygın olarak kullanılan uygulama cinsidir.

 

Mekanik Uygulama

Genelde cephe kaplamalarında uygulanır. Mermerlerin paslanmaz çelikten yapılmış pim ve kancalarla yapıya tutturulmasıdır.Bu uygulama yapı ile kaplama arasında bir boşluk yaratır ve binayı dış etmenlerden korur.

 

Seramik Uygulama

Her türlü seramik, fayans, mozaik ve bu tarz doğal taş alternatifi ürünlerin yer döşemesi ve duvar uygulamaları.

 

Projelendirme

Firmamız teknik personelleri tarafından son teknoloji ekipmanlar yardımı ile imalat yapılacak alan ve mekanlarda titizlik ile alınan ölçü ve tasarlanan bu projelere hayat vermektedir.

 

Blok, Plaka ve Ebatlı Taş Satışı

Müşterilerimize, doğal taşı tüm haliyle satışını yapmaktayız. Plaka ve ebatlı taşlarımızı Türkiye ve yurtdışına, Blokları ise sadece Yurtdışı müşterilerimize satmaktayız. Bursa’daki 100000m2lik fabrikamızda  Plaka ve ebatlı malzeme stoklamaktayız, anlaşmalı blok sahalarımız ise Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde bulunmaktadır.